پروموکد وان ایکس بت

قوانین بانس 1xbet

ورود به سایت وان ایکس بت فارسی
بانس وان ایکس بت و کد هدیه 1xbet

اگر تا به حال در وب سایت 1xBet ثبت نام نکرده اید میتوانید با کد هدیه زیر ثبت نام کنید و یک پاداش 100% ای دریافت کنید تا حداکثر مبلغ 5,000,000 IRR (و یا معادل آن به ارز دیگری) در اولین واریز!

کد هدیه برای ثبت نام در وان ایکس بت:

1x_55599

قانون بانس - شرایط و ضوابط بانس وان ایکس بت

 1. به هر کاربر فقط یک بانس تعلق می گیرد. حداقل مبلغ واریز مورد نیاز برای دریافت بانس 50,000 IRR.
 2.  بانس بعد از اولین واریز بصورت اتوماتیک به اکانت اضافه می شود.بانس تنها به اکانت هایی با مشخصات کامل اضافه می شود.
 3. مبلغ بانس دریافت شده را در گردش 5 برابری و با فرم های میکس ورزشی گردش دهید. در هر فرم میکس باید حداقل 3 بازی وجود داشته باشند که ضریب هر یک از آنها نباید کمتر از 1.40 باشد.تاریخ و زمان شروع این بازی ها نباید بعد از به پایان رسیدن مهلت زمان برای انجام شرایط بانس باشند.
 4. وقتی گردش بانس شما تکمیل می شود که تمامی گردش های میکس را انجام داده باشید و نتیجه فرم ها نیز اعلام شده باشد
 5. تا قبل از انجام قوانین بانس بطور کامل امکان برداشت نیست
 6. چرخه انجام بانس باید بطور کامل طی شود تا قبل از انجام این چرخه بطور کامل امکان برذاشت یا انتقال به کازینو نیست،در غیر اینصورت تمامی فرم های برنده و بانس ها لغو می شوند.
 7. از بانس نمی توان برای شرکت در هدایا و بانس های دیگر استفاده کرد.
 8. وبسایت ممکن است یک بانس را حذف،کنسل و یا تمدید کند بدون اینکه از قبل اطلاعی داده باشد.
 9. وبسایت ممکن است برای کاربران محدودیت یا ممنوعیتی برای استفاده از بانس ها در نظر بگیرد.
 10. وبسایت این حق را دارد تا تراکنش ها و ورودی های هر کاربر را بررسی کند و در صورتی که مشخص شود کاربر یا کاربرانی قصد فریب و سو استفاده از وبسایت را داشته باشند تمامی بانس ها را از اکانت حذف و کنسل کند.
 11.  فقط یک پاداش به ازای هر مشتری، به ازای هر خانوار، در هر آدرس، در هر کامپیوتر به اشتراک گذاشته و آدرس آی پی به اشتراک گذاشته، و در هر گونه اطلاعات حساب مانند تعداد آدرس ایمیل، مشخصات حساب بانکی، اطلاعات کارت اعتباری و سیستم پرداخت حساب، مجاز است. هر گونه سوء استفاده از پیشنهاد پاداش منجر به بسته شدن حساب می شود.
 12.  کاربر باید مدارک کامل شناسایی خود را در صورت درخواست سایت ارائه کند، تخطی از این امر منجر به حذف بانس و فرمهای برنده از اکانت می شود،اطلاعات کارت شناسایی باید کامل و دقیق و واضح با عکس واضح باشد،همچنین در صورت نیاز کاربر باید اطلاعات تماس خود را نیز ارائه کند.
 13. اگر وبسایت قربانی پول شویی و تقلب کاربری قرار بگیرد این حق را دارد تا اکانت کاربر را مسدود کند و موجودی را معلق نگه دارد.
 14. بعد از تکمیل قوانین بانس اگر موجودی بانس شما از بانس اولیه دریافتی بیشتر باشد تنها مبلغ اولیه بانس به حساب شما افزوده می شود. در صورتی که موجودی بانس از بانس اولیه دریافتی کمتر باشد همان مبلغ به حساب شما افزوده می شود.

این قوانین و مقررات بخشی از قوانین کلی سایت است.